Pośrednictwo zakup nieruchomości

Pośrednictwo zakup nieruchomości to nasza pasja – powierz zakup swojej nieruchomości profesjonalistom.


Spełnij swoje plany i marzenia z nami. 
Nie zwlekaj tylko już dziś zgłoś swoje wymagania odnośnie nieruchomości, domu czy też mieszkania, telefonicznie pod numerem tel. 604 548 587 lub mailowo na adres info@propowertech.pl


Jeśli masz problem ze znalezieniem swojej wymarzonej nieruchomości, nie wiesz jak się za to zabrać, gdyż nie masz doświadczenia lub po prostu brakuje Ci na to czasu to zgłoś się do nas.

Z nami znajdziesz swoją nieruchomość szybciej i oszczędzisz swój cenny czas i pieniądze.

Wystarczy że napiszesz nam w kilku zdaniach czego potrzebujesz i z jakiego rynku nieruchomości (pierwotny, wtórny) a my po uzupełnieniu informacji przedstawimy Ci listę ofert nieruchomości ze wskazaniem ich silnych i słabych stron. Możesz też skorzystać z naszej bazy ofert dostępnej na stronie internetowej w zakładce Oferty nieruchomości. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie i opisać swoje potrzeby. Pomagamy też kompleksowo w procesie uzyskania kredytu.

Niejednokrotnie zdarzają się sytuacje, że nie możemy znaleźć tego co byśmy chcieli, a jeśli już znajdziemy i coś co nam się podoba pod względem wizualnym to może się okazać że nieruchomość ta jest lub może być problematyczna pod względem formalnym. W skrajnym przypadku nieruchomość ta nawet po zakupie może zostać nam odebrana. Dlatego lepiej nie ryzykować tylko powierzyć tak ważną sprawę jak zakup nieruchomości profesjonalistom.


Co zyskujesz korzystając z usług pośrednictwa PRO-POWER-TECH KONSULTING ?

– skoncentrowanie się na znalezieniu Twojej wymarzonej nieruchomości

– zwrócenie uwagi na szczegóły

– pomoc przy uzyskaniu kredytu  (badanie zdolności kredytowej, koordynacja procesu aż do uruchomienia kredytu)

– pomoc w przygotowaniu umowy kupna nieruchomości

– oszczędzasz swój cenny czas i pieniądze

– profesjonalne załatwienie sprawy


Informujemy, że firma PRO-POWER-TECH WOJCIECH WÓJCIK posiada ubezpieczenie OC zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 13 grudnia 2013 r. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej Pośrednika w obrocie nieruchomościami.


Powyższa usługa jest oferowana dla nieruchomości na terenie Warszawy lub okolic.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zgłosić swoją nieruchomość napisz do nas na info@propowertech.pl


pośrednictwo nieruchomości – pośrednictwo zakup nieruchomości, pośrednictwo przy zakupie nieruchomości, pośrednictwo przy zakupie mieszkania, pośrednictwo zakup mieszkania, pomoc przy zakupie mieszkania, zakup mieszkania