Energia odnawialna

Energia odnawialna 


PRO-POWER-TECH to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się nowymi technologiami, w tym oświetleniem LED oraz oświetleniem solarnym i hybrydowym a także fotowoltaiką.


Obsługujemy klientów z całej Polski zarówno indywidualnych, biznesowych jak i samorządy, zapewniając jednocześnie usługi z zakresu doradztwa, projektowania, dostawy, montażu oraz serwisu lamp solarnych oraz hybrydowych a także instalacji fotowoltaicznych. Dzięki wysokiej jakości i sprawdzonym produktom oraz odpowiedniemu podejściu do klienta, nasza działalność stale się rozwija.


W ofercie posiadamy między innymi : 

– Lampy solarne parkowe

– Lampy solarne uliczne

– Lampy hybrydowe uliczne (zasilane panelami fotowoltaicznymi i turbiną wiatrową)

– Zestawy fotowoltaiczne na dach 


Do każdego projektu oświetlenia solarnego lub hybrydowego czy też instalacji fotowoltaicznej podchodzimy indywidualnie, uwzględniając zarówno aspekty techniczne jak i ekonomiczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jako nieliczni na rynku, konfigurujemy lampę lub instalację w taki sposób aby spełniała ona wymagania klienta a jednocześnie miała konkurencyjną cenę. Każdy produkt w ofercie firmy, posiada odpowiednie certyfikaty wymagane przepisami. Wyróżnia nas najlepszy stosunek ceny do jakości produktu jak i usługi.


 Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą prześlij do nas swoje zapytanie na info@propowertech.pl