Pośrednictwo najem nieruchomości

 Pośrednictwo najem nieruchomości to nasza pasja – powierz najem swojej nieruchomości profesjonalistom.


Spełnij swoje plany i marzenia z nami. 
Nie zwlekaj tylko już dziś zgłoś swoje wymagania odnośnie nieruchomości, domu czy też mieszkania, telefonicznie pod numerem tel. 604 548 587 lub mailowo na adres info@propowertech.pl


Jeśli masz problem ze znalezieniem swojej wymarzonej nieruchomości do najmu, nie wiesz jak się za to zabrać, gdyż nie masz doświadczenia lub po prostu brakuje Ci na to czasu to zgłoś się do nas.

Z nami znajdziesz swoją nieruchomość szybciej i oszczędzisz swój cenny czas i pieniądze.

Wystarczy że napiszesz nam w kilku zdaniach czego potrzebujesz a my po uzupełnieniu informacji przedstawimy Ci listę ofert nieruchomości ze wskazaniem ich silnych i słabych stron. Możesz też skorzystać z naszej bazy ofert dostępnej na stronie internetowej w zakładce Oferty nieruchomości. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie i opisać swoje potrzeby. 

Niejednokrotnie zdarzają się sytuacje, że nie możemy znaleźć tego co byśmy chcieli, a jeśli już znajdziemy to może się okazać że oferta wynajmu jest już nieaktualna.


Co zyskujesz korzystając z usług pośrednictwa PRO-POWER-TECH KONSULTING ?

skoncentrowanie się na znalezieniu Twojej wymarzonej nieruchomości

zwrócenie uwagi na szczegóły 

oszczędzasz swój cenny czas i pieniądze

– pomoc w przygotowaniu umowy najmu

profesjonalne załatwienie sprawy


Informujemy, że firma PRO-POWER-TECH WOJCIECH WÓJCIK posiada ubezpieczenie OC zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 13 grudnia 2013 r. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej Pośrednika w obrocie nieruchomościami.


Powyższa usługa jest oferowana dla nieruchomości na terenie Warszawy lub okolic.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zgłosić swoją nieruchomość napisz do nas na info@propowertech.pl


pośrednictwo nieruchomości – pośrednictwo najem nieruchomości, pośrednictwo przy najmie nieruchomości, pośrednictwo przy najmie mieszkania, pośrednictwo najem mieszkania, pomoc przy najmie mieszkania, najem mieszkania