Energia odnawialna

Energia odnawialna – Lampy solarne uliczne, Lampy hybrydowe uliczne, Oświetlenie LED,
                                             Instalacje fotowoltaiczne dachowe oraz naziemne

PRO-POWER-TECH KONSULTING to dynamicznie rozwijająca się marka firmy PRO-POWER-TECH WOJCIECH WÓJCIK zajmująca się oświetleniem LED oraz oświetleniem solarnym i hybrydowym a także fotowoltaiką


Obsługujemy klientów z całej Polski zarówno indywidualnych, biznesowych jak i samorządy, zapewniając jednocześnie usługi z zakresu doradztwa, projektowania, dostawy, montażu oraz serwisu lamp solarnych oraz hybrydowych a także instalacji fotowoltaicznych. Dzięki wysokiej jakości i sprawdzonym produktom oraz odpowiedniemu podejściu do klienta, nasza działalność stale się rozwija.


W ofercie posiadamy między innymi :
 
– Lampy solarne parkowe
– Lampy solarne uliczne
– Lampy hybrydowe uliczne (zasilane panelami fotowoltaicznymi i turbiną wiatrową)
– Zestawy fotowoltaiczne na dach
 

 
Do każdego projektu oświetlenia solarnego lub hybrydowego czy też instalacji fotowoltaicznej podchodzimy indywidualnie, uwzględniając zarówno aspekty techniczne jak i ekonomiczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jako nieliczni na rynku, konfigurujemy lampę lub instalację w taki sposób aby spełniała ona wymagania klienta a jednocześnie miała konkurencyjną cenę. Każdy produkt w ofercie firmy, posiada odpowiednie certyfikaty wymagane przepisami. Wyróżnia nas najlepszy stosunek ceny do jakości produktu jak i usługi.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą prześlij do nas swoje zapytanie na info@propowertech.pl